Video Film Int AS er en familieeid bedrift som har importert AV-utstyr til det norske markedet i over 40 år. For oss er det viktig å levere kvalitetsprodukter til riktig pris og være best på service. Vi importerer produkter som vi kan stå for. Leverandørene våre kan du lese mer om her. Produktene tester vi hos oss og dersom noe mot formodning ikke virker har vi eget verksted med service og support. Vi har programmerere som støtter våre forhandlere og som kan leies inn for oppdrag. 

 

Typiske prosjekter vi leverer løsninger til er møterom, klasserom, grupperom, videovegg, resepsjoner, barer, hoteller, kontrollrom mm. Vi oppfordrer alle som ser etter gode løsninger for styring, lyd og bilde til å besøke våre showrooms eller be om et løsningsforslag. Vi deltar gjerne på befaring sammen med våre forhandlere for å kunne tegne den beste løsningen for ditt prosjekt. Produktene vi importerer selges kun via våre forhandlere. Ta kontakt i dag dersom du ønsker å se på våre løsninger eller vil bli forhandler!

 


 

Ansatte

 

Paul Sutter

Daglig leder

paul@vfi.no

+47 906 86 047

 

Kjetil Eskild   

Salg, prosjektering

kjetil@vfi.no

+47 976 23 994


Richard Ekaas

Programmerer

richard@vfi.no

 

Carl Fredrik Sutter

Technical Manager

calle@vfi.no

+47 992 49 641

 

Paul Christian Sutter

Purchase Manager

paul.chr@vfi.no

+47 482 09 427

 

 

 

 

 

 

Kjetil Pettersen

Salg, prosjektering

kjetil.pettersen@vfi.no

+47 993 86 482

 

Marinus Beck

Programmerer

marinus@vfi.no

 

Jonas Fjeldheim

Lager, service

jonas@vfi.no

+47 922 98 788

 

Linda Mæhre

Kurs, bestillinger, administrasjon

linda@vfi.no

+47 906 37 302

 

Ole Martin Sutter

Lager

ole@vfi.no

+47 911 61 268

 

Roger Synstad

Programmerer

roger@vfi.no

+47 98867991

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.